Секатор Vitals Master PS-200-01HD

Артикул: 123181

  • Ціна: 349 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Секатор Vitals Master PS-200-01HD

Загальна довжина, мм 200
Вага, г 300
Max. Діаметр різу, мм 20
Довжина леза, мм 60

Опис секатору Vitals Master PS-200-01HD

Секатор Vitals Master PS-200-01HD

Vitals Master PS-200-01HD — садовий площинний секатор напівпрофесійного класу. Призначений для ефективного обрізання свіжої лози та гілок завтовшки до 20 мм. Також із його допомогою можна підрізати коріння під час пересаджування рослин. Чудово підходить для зрізання квітів, оскільки практично не пошкоджує стебла. Чудовий інструмент для догляду за чагарниками та живими огорожами у прибудинковому, дачному, комунальному та невеликому фермерському господарстві.

Міцність, надійність

Леза виконані з вуглецевої сталі SK5, яка характеризується високою твердістю, дуже доброю в’язкістю та зносостійкістю. Різальні крайки добре витримують екстремальні навантаження, зберігають гостроту навіть за тривалої експлуатації.

Секатор Vitals Master PS-200-01HD
Секатор Vitals Master PS-200-01HD

Комфорт під час роботи

Завдяки тому, що руків’я виготовлені з легкого та міцного алюмінію, секатор Vitals Master PS-200-01HD характеризується малою вагою. Оптимальне розташування різальної частини та форма руків’їв роблять інструмент дуже зручним у використанні. Накладки з ПВХ на ручках не дають інструменту ковзати в руці.

Замок безпеки

Замок, яким оснащена модель, фіксує леза в закритому стані. Це запобігає випадковому травмуванню під час використання та зберігання інструменту.

Секатор Vitals Master PS-200-01HD
Розвернути

  • Надійна контсрукціі Heavy-Duty для інтенсивного і професійного використання
  • Хромоване лезо 60 мм зі сталі SK5
  •  Алюмінієві рукоятки з ПВХ покриттям
Написати відгук
Купити у наших дилерів