Мачете Vitals MT-345-01

Артикул: 123115

  • Ціна: 533 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Мачете Vitals MT-345-01

Довжина леза, мм 425
Вага, г 500

Опис мачете Vitals MT-345-01

Мачете Vitals MT-345-01

Мачете Vitals MT-345-01 — надійний, зручний багатофункціональний інструмент. Призначений для вирубування бур’яну, достатньо великих сільськогосподарських та диких рослин, молодої порослі, відростків коренів, обрізання гілок та розпилу дрібних дощок. Це чудовий інструмент для догляду за садом, територією вздовж парканів та будівель. Підходить також для оброблення великих шматків м’яса.

Зручність застосування, невелика вага та помірні габарити роблять мачете Vitals MT-345-01 незамінним не тільки в домашньому, присадибному господарстві, але й у разі виходу на природу. З його допомогою можна пробратися крізь дику поросль у лісі або на березі річки, розчистити галявину для вогнища та намету.

Зручність застосування та продуктивність

Завдяки прямій формі, розмірам та ідеальному розподілу маси інструмент зручний під час замаху, точний в ударі й має сильну руйнівну дію. Ці якості дають змогу виконати великі обсяги роботи, не відчуваючи втоми.

Мачете Vitals MT-345-01
Мачете Vitals MT-345-01

Комфорт під час роботи

Руків’я мачете має ергономічну форму. Виступи — передній (гарда) і задній — забезпечують зручний та безпечний захват. Еластичне гумове покриття руків’я запобігає ковзанню інструменту в руці.

Універсальний клинок

Клинок виготовлений із міцної сталі 65Mn.Один його бік — це гостре лезо ножа, яким можна різати та рубати достатньо м’які матеріали. Інший — пила з гострими та міцними зубами, призначена для видалення сухих товстих гілок, і навіть розпилу дощок, штахетника та ін. Такі функції клинка роблять мачете Vitals MT-345-01 інструментом «два в одному». Різальні крайки ножа та пилки не тупляться навіть під час тривалої експлуатації.

Мачете Vitals MT-345-01
Мачете Vitals MT-345-01

Тефлонове покриття

Сталеве полотно вкрите тефлоном. Він добре захищає клинок від проникнення вологи, солей, лугів, залишків добрив із ґрунту та опадів, активних речовин, що містяться в соку рослин. Це запобігає корозії металу.

Розвернути
  • лезо 425 мм з тефлоновим покриттям;
  • сталь Mn65;
  • лезо з заточкою зворотнього боку під ножівку;
  • двокомпонентна рукоятка з гумовим покриттям.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!