Пила садова в чохлі Vitals Master GS-300-01C

Артикул: 123113

  • Ціна: 350 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Пила садова в чохлі Vitals Master GS-300-01C

Загальна довжина, мм 500
Довжина леза, мм 300
Вага, г 280

Опис пили садової в чохлі Vitals Master GS-300-01C

Пила садова в чохлі Vitals Master GS-300-01C

Vitals Master GS-300-01C — високопродуктивна ножівка напівпрофесійного класу. Призначена для обрізання живих та сухих гілок на дачі або в прибудинковому саду. На відміну від звичайної пилки-ножівки зовсім не травмує рослини. Гострі загартовані зуби однаково ефективно й точно ріжуть суху деревину та молоді гілки. Завдяки оптимальній формі, особливій будові зубів, вазі та розмірам значно спрощує догляд садом, дає змогу економити час роботи. До комплекту пили входить чохол для безпечного зберігання та транспортування.

Міцність, довговічність

Робоча частина пили виготовлена з японської інструментальної вуглецевої сталі SK5. Цей матеріал характеризується високою твердістю — до 65 HRC, дуже доброю в’язкістю та зносостійкістю. Різальні краї без пошкоджень та деформації витримують екстремальні навантаження, не тупляться навіть за тривалої експлуатації. Хромоване покриття захищає різальні елементи від впливу вологи, солей, лугів, залишків добрив із ґрунту та опадів, активних речовин, що містяться в соку рослин. Це запобігає корозії металу й забезпечує велику довговічність.

Пила садова в чохлі Vitals Master GS-300-01C
Пила садова в чохлі Vitals Master GS-300-01C

Комфорт у роботі

Вигнута форма руків’я забезпечує зручність під час хвату та безпеку в роботі. Еластичні вставки із термопластикової гуми на руків’ї TPR унеможливлюють ковзання та забезпечують комфортну роботу протягом тривалого часу.

Зубці з особливим заточуванням

Зубці леза загострені з трьох боків. Це дає змогу пиляти відразу за прямого та зворотного ходу інструменту. Унаслідок особливої форми зубів, наявності досить широкого проміжку між ними тирса не забивається між зубами. Такі властивості суттєво прискорюють різання.

Пила садова в чохлі Vitals Master GS-300-01C
Розвернути
  • сталь SK 5;
  • великий зуб – 8 зубів/дюйм;
  • 3-стороння заточка зуба;
  • двокомпонентна рукоятка з ABS пластику і термопластикової гуми TPR;
  • чохол із поліпропілену;
  • пряме лезо 300 мм.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!