Пила садова Vitals GS-300-01

Артикул: 123177

  • Ціна: 226 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Пила садова Vitals GS-300-01

Загальна довжина, мм 480
Довжина леза, мм 300
Вага, г 250

Опис пили садової Vitals GS-300-01

Пила садова Vitals GS-300-01

Vitals GS-300-01 — високопродуктивна ножівка для обрізання живих та сухих гілок на дачі або в прибудинковому саду. На відміну від звичайної пилки-ножівки зовсім не травмує рослини. Гострі загартовані зуби однаково ефективно й точно ріжуть суху деревину та молоді гілки. Завдяки оптимальній формі, особливій будові зубів, вазі та розмірам значно спрощує догляд за садом, дає змогу економити час роботи.

Міцність, довговічність

Робоча частина пили виготовлена з японської інструментальної вуглецевої сталі SK5. Цей матеріал характеризується високою твердістю — до 65 HRC, дуже доброю в’язкістю та зносостійкістю. Різальні краї без пошкоджень та деформації витримують екстремальні навантаження, не тупляться навіть за тривалої експлуатації. Хромоване покриття захищає різальні елементи від впливу вологи, солей, лугів, залишків добрив із ґрунту та опадів, активних речовин, що містяться в соку рослин. Це запобігає корозії металу й забезпечує велику довговічність.

Пила садова Vitals GS-300-01
Пила садова Vitals GS-300-01

Комфорт під час використання

Вигнута форма руків’я забезпечує зручність під час хвату та безпеку в роботі. Руків’я з АБС-пластику та термопластикової гуми TPR унеможливлює ковзання та забезпечує комфортну роботу протягом тривалого часу.

Зубці з особливим заточуванням

Зубці леза загострені з трьох боків. Це дає змогу пиляти відразу за прямого та зворотного ходу інструменту. Унаслідок особливої форми зубів, наявності досить широкого проміжку між ними тирса не забивається між зубами. Такі властивості на 50 % прискорюють різання.

Пила садова Vitals GS-300-01
Розвернути
  • напівкругле лезо 300 мм;
  • сталь Mn65;
  • великий зуб – 7 зубїв/дюйм;
  • 3-стороння заточка зуба;
  • ергономічна двокомплектна рукоятка з ABS пластику та термопластикової гуми TPR.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!