Фiльтр
1921 - 3021 грн Ціна
- грн
Напруга акумулятора, В
Тип патрона
Ємність акумулятора, Аг
Особливості
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Дрилі-шурупокрути акумуляторні Vitals™

Акумуляторний шурупокрут прийшов на наш ринок порівняно недавно, коли з'явилися досить ємні і компактні акумулятори. Але, не дивлячись на це, шурупокрут акумуляторний, завдяки своїй винятковій універсальності і багатофункціональності, встиг зайняти лідируючі позиції, і його можна знайти практично в кожному будинку і в кожній майстерні, а іноді і не по одному, а по кілька штук.

Головне достоїнство шурупокрута акумуляторного в тому, що ним дуже зручно працювати, так як, по-перше за ним не тягнеться заважає і не чіпляється за кути мережевий шнур, який постійно заважає по-друге, ним можна з однаковим успіхом користуватися і як дрилем, ударним дрилем, шліфувальною машиною , і як викруткою, гайковим ключем, міксером - всі ці та інші операції цілком доступні шурупокруту.

Основними відмінностями дриля-шурупокрута від звичайної електродрилі являються:

 1. Наявність муфти регулювання крутного моменту.
 2. Можливість плавного регулювання частоти обертання шпинделя від нуля до максимуму.
 3. Можливість швидкого і зручного перемикання напрямку обертання шпинделя.
 4. Точно збалансоване розміщення мас, що дозволяє без напруги працювати однією рукою в будь-якому просторовому положенні.

Вибір моделі шурупокрута проводиться в залежності від конкретних умов його застосування. Є легкі компактні побутові моделі, що містяться в кишеню, є потужні важкі професійні, здатні працювати цілу зміну без перезарядки.

Технічні характеристики мережевих дрилів-шурупокрутів ТМ Vitals:

 • Тип акумулятора - Li-Ion (літій-іонний) або Ni-Cd (нікель-кадмієвий).
 • Напруга акумулятора 10,8 - 18 В.
 • Ємність акумулятора 1,3 - 2,0 Ач.
 • Споживана потужність зарядного пристрою 30 - 45 Вт.
 • Швидкість холостого ходу 0 - 1600 об / хв /
 • Максимальний крутний момент 25 - 55 Нм.
 • Патрон 10 мм.
 • Тип патрона - безключовий, швидкозатискний.
 • Вага 1,2 - 2,4 кг.

Деякі моделі мають функцію удару, вбудовану світлодіодне підсвічування, темляки для зручного носіння. Всі акумуляторні шурупокрути ТМ Vitals зібрані з високоякісних комплектуючих вузлів і деталей, що забезпечують довгий термін служби, і мають гарантію виробника від одного до півтора років. Купити шурупокрут акумуляторний марки Vitals можна і в магазині електроінструментів, і в інтернет-магазині - це вигідно і зручно.

Развернуть