Пила циркулярна Vitals Master Rg 1913BW

Артикул: 124164

  • Ціна: 2 598 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Пила циркулярна Vitals Master Rg 1913BW

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 1250
Частота обертів холостого ходу, об/хв 5600
Діаметр відрізного диска, мм 185
Посадковий діаметр, мм 20
Кут нахилу відрізного диска, град 0-45
Максимальна глибина пропилу (90 град), мм 59
Максимальна глибина пропилу (45 град), мм 38
Габарити упаковки, мм 315х240х185
Вага нетто/брутто, кг 4,3 / 4,7
Робоча вага, кг 3,96

Ручна циркулярна пила Vitals Master Rg 1913BW - надійний електричний інструмент, призначений для акуратного виконання поздовжніх і косих пропилів. Цей виріб безпечно і з високим комфортом розпиляє не тільки ДСП, ДВП, деревину м'яких і твердих порід, а й пластмаси, полімери, оргскло, а також кольорові метали.

Компактний і продуманий дизайн, а також легка вага (4,3 кг) роблять цю модель зручною і безпечною в роботі. Ергономічні ручки забезпечують зручне захоплення, неперевершений контроль і максимальну точність в процесі експлуатації інструменту.

Однією з особливостей циркулярної пилки Vitals Master Rg 1913BW є висока якість комплектуючих (якісні підшипники, загартовані шестерні редуктора і т.д.), завдяки чому в рази збільшується термін експлуатації електроінструменту.

Питання безпеки на досить високому рівні. Кнопка-фіксатор запобігає ненавмисне включення пили. Металевий нерухомий захисний кожух, що закриває верхню частину відрізного диска, не допускає випадкового травмування користувача через необережне поводження. 

Циркулярна пила Vitals Master Rg 1913BW оснащена надійним електродвигуном (1250 Вт) з високою частотою оборотів (5600 об / хв), завдяки чому можна швидко, ефективно і точно виконати пропил з максимальною глибиною 59 мм (під кутом 90 град) або 38 мм (під кутом 45 град).

У роботі можуть використовуватися металеві диски з максимальним діаметром 185 мм (без твердосплавних матеріалів для м'якої деревини та з напайками для роботи з твердими матеріалами). Пила має зручне регулювання глибини пропила і може нахилятися в бік в межах 0-45 градусів для виконання рівних і акуратних косих пропилів. Також цією пилкою можна виконати заглибні пропили, починаючи пропив ні з краю, а з середини матеріалу. Для легкої заміни диска використовується фіксатор вала.

Завдяки високій ергономіці працювати інструментом — одне задоволення. Користувач не відчує особливої ​​втоми протягом досить-таки тривалого періоду часу.

Комплектується ручна циркулярна пила Vitals Master Rg 1913BW затискним ключем, додатковим комплектом вугільних щіток, а також докладним керівництвом користувача.

На всі частини та деталі циркулярної пилки Vitals Master Rg 1913BW поширюється абсолютна гарантія 36 місяців, яка діє на всій території України.

Розвернути
  • Надійний електродвигун.
  • Висока ергономіка.
  • 3 метри кабель.
  • Якісні підшипники C & U.
  • Загартовані шестерні редуктора.
  • Фіксатор вала для легкої заміни диска.
  • Регулювання глибини пропилу.
  • Фіксатор вала.
  • Регулювання кута пропилу.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!