Фiльтр
2604 - 4984 грн Ціна
- грн
Кількість обертів, об/хв
Потужність, Вт
Діаметр відрізного диска, мм
Діаметр посадкового отвору, мм
Особливості
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Пилки циркулярні електричні Vitals™

Електрична циркулярна пила або просто «циркулярка» є фактично заміною звичайної ручної пилки при проведенні столярних і теслярських робіт, виготовленні меблів, монтажі опалубки і т.п. Вона в кілька разів підвищує продуктивність праці на подібних операціях. Головна її відмінність від ланцюгової пили - акуратність і точність різу.

Циркулярною пилкою можна робити тільки прямолінійні рези в поздовжньому або поперечному напрямку. Для вирізки криволінійних профілів циркулярна пила по дереву не застосовується. Але у багатьох ціркулярок є можливість змінювати кут нахилу ріжучого диска і робити пропили під кутом до 45 ° до поверхні заготовки. Також можна заздалегідь встановлювати задану глибину пропила для отримання пазів і канавок.

Конструктивно циркулярна пила являє собою електродвигун, безпосередньо або через редуктор приводить в рух дискову многозубимі пилу. Двигун з пилкою встановлені на маятниковому механізмі, в свою чергу шарнірно закріпленому на плоскому металевому підставі. Робочий хід пилки здійснюється вручну, а повернення її у верхнє положення - за допомогою поворотної пружини.

Оскільки дискова пилка, яка швидко обертається, є дуже небезпечним елементом, вона закрита двома кожухами - зверху нерухомим і знизу рухомим, який автоматично відкривається при торканні оброблюваної деталі.

Розпилювання матеріалів здійснюється або заздалегідь нанесеною розміткою, або по обмежуючим напрямних, лінійок і упорів. Спочатку вона призначена для робіт по дереву, але при установці відповідних пилкових дисків її можна використовувати для розпилювання пластикових заготовок і навіть м'яких металів.

Циркулярні пилки відрізняються по потужності двигуна і діаметру пилкового диска, в ряді випадків можлива зміна частоти обертання.

Технічні характеристики мережевих електричних пив циркулярних ТМ Vitals:

  • Напруга живлення 230 В 50 Гц.
  • Потужність 1250 - 2100 Вт.
  • Частота обертів холостого ходу 4500 - 5600 об / хв.
  • Зовнішній діаметр відрізного диска 185 - 255 мм.
  • Кут нахилу пильного диска 0 ° - 45 °.
  • Максимальна глибина пропила 59 - 85 мм.
  • Вага 4,3 - 7,5 кг.

Хоча циркулярні електропили Vitals і не є дійсно універсальними електроінструментами, тим не менш, вони дуже популярні серед виробників ремонтних і будівельних робіт, а також у майстрів з виготовлення виробів з дерева завдяки своїй надійності і довговічності. Купити циркулярку Vitals можна в будівельних супермаркетах, магазинах з продажу електроінструментів і в інтернет-магазинах ( "Де купити?") - в будь-якому випадку гарантія виробника складає до 60 місяців.

Развернуть