Фiльтр
1764 - 3849 грн Ціна
- грн
Серія
Потужність, Вт
Особливості
Сортувати за:

Гайкокрут електричний Vitals™

Електричний гайкокрут — це спеціальний пристрій, призначений для зборки / розбирання гвинтових з'єднань. Він виручить в ситуації, коли гайковий ключ справляється з труднощами, а так само в разі, коли потрібно закрутити велика кількість гайок.

Як вибрати електричні гайкокрути?

Перш ніж купити гайкокрут Vitals визначитеся з метою його покупки. Якщо прилад буде використовуватися часто для виконання великого обсягу робіт, то варто віддати перевагу професійному інструменту.

Розрізняють електричні гайкокрути, що працюють від мережі і від акумулятора. Другі можна використовувати всюди, в незалежності від можливості приєднання до електричної мережі. Але акумулятор має властивість розряджається. Крім того, акумулятор ускладнює прилад.

Важливою характеристикою є кількість оборотів в хвилину. У побутового інструменту цей показник коливається в межах 20-40 оборотів. У професійного гайкокрута доходить до 8000 оборотів. Наступною важливою характеристикою є потужність приладу.

Зверніть увагу на наявність електронного регулювання швидкості обертання. З додаткових опцій варто відзначити так само «зворотний хід» і «кнопку швидкої зупинки двигуна». Не менш зручний і світлодіодний мікро-ліхтарик на Гайкокрути (гайкокрут з LED-підсвіткою), що дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості.

Віддавайте перевагу металевому корпусу редуктора, так як він вважається більш надійним. Інструмент з прогумованими вставками на рукоятці і корпусі має здатність гасити вібрацію. Зверніть увагу на зручність рукоятки, на те, як вона лежить в руці. Зручність при роботі має велике значення. Варто звернути увагу і на ціну інструменту.

Обслуговування електричного гайкокрута

Щоб обраний гайкокрут прослужив вам довгі роки, варто дотримуватися кількох простих правил:

  • утримуєте інструмент в чистоті;
  • для змащення редуктора використовуйте якісні склади;
  • вчасно замінюйте рухомих і обертових деталей.

Так само існують гайкокрути електричні промислові, з надійними двигунами високої якості і з низьким зносом деталей. Купити такі гайкокрути ви можете в компанії в інтернет-магазинах наших офіційних дилерів. Уточнити ціну і зробити замовлення на поставку гайкокрутів електричних промислових можна, зателефонувавши по одному з телефонів компанії в, зробивши запит по електронній пошті або заповнивши форму на сайті.

  • Наприклад, частота обертів холостого ходу у мережевого гайкокрута Vitals Master UA 3590GN становить 0-2300 об/хв

  • Основна відмінність ударного гайкокрута від шуруповерта - відсутність муфти-регулятора моменту, що крутить. Потужність гайкокрута дозволяє закручувати кріпильний виріб з необхідним зусиллям та швидкістю обертання, що регулюється силою натискання на клавішу «увімкнення/вимкнення»

  • Офіційна гарантія на гайкокрути електричні Vitals складає 36 місяців

  • Потужність електрогайкокрутів Vitals варіюється від 900 до 1050 Вт

Развернуть