Дриль електричний Vitals Master Um 1045HL

Артикул: 43110

 • Ціна: 1 174 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Дриль електричний Vitals Master Um 1045HL

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 450
Частота обертів холостого ходу, об/хв 0-2800
Максимальний діаметр патрона, мм 10
Максимальний діаметр свердління, мм
- дерево 20
- сталь 10
- камінь -
Реверс +
Безключовий швидкозатискний патрон +
Ударно-обертальна функція -
Габарити упаковки, мм 255х75х245
Вага нетто/брутто, кг 1,4/1,6
Робоча вага, кг 1,48

Опис безударного дриля електричного Vitals Master Um 1045HL:

Електричний дриль Vitals Master Um 1045HL - надійний інструмент, призначений для свердління отворів в деревині, синтетичних матеріалах, а також закручування і відкручування різних кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфирматов, дюбелів, болтів і гайок) з використанням спеціальних насадок ( біт).

Компактний і ергономічний дизайн робить дану модель зручною і безпечною в роботі. Спеціальна м'яка насадка на рукоятці забезпечує зручне захоплення і надійний контроль в процесі експлуатації інструменту. Для зручності роботи на висоті передбачений спеціальний гачок для фіксації інструменту на поясному ремені. Також відзначається наявність бульбашкового рівня, розміщеного на корпусі дриля, завдяки чому дуже зручно свердлити прямолінійні отвори.

Примітно, що електрична дриль Vitals Master Um 1045HL має високоякісні комплектуючі, які суттєво збільшують термін експлуатації даного інструменту.

Електродриль Vitals Master Um 1045HL оснащена надійним електродвигуном потужністю 450 Вт, завдяки чому можна ефективно і точно свердлити отвори в металі (до 10 мм) і деревині (до 20 мм).

Конструкцією даної моделі передбачені електронна система регулювання швидкості обертання шпинделя і реверс.

Швидкість обертання шпинделя вибирається силою натискання на кнопку живлення та може варіюватися в межах 0-2800 оборотів в хвилину. Ця функція дозволяє акуратно починати свердлити отвір на мінімальній швидкості, після чого переходити на більш високу або максимальну швидкості.

Щоб викручувати кріпильні вироби або витягувати затиснутий в оброблюваному матеріалі робочий інструмент, передбачена функція «реверс». Необхідний напрям обертання шпинделя встановлюється перемикачем, який розташований у верхній частині клавіші включення.

Комплектується електродриль Vitals Master Um 1045HL швидкозажимний патроном для надійної фіксації робочого інструменту з хвостовиком, діаметр якого не перевищує 10 мм, а також запасним комплектом вугільних щіток.

Вага електродрилі Vitals Master Um 1045HL становить 1,1 кг, що в симбіозі з ергономічним дизайном забезпечить Вам комфорт і невтомність під час роботи.

Розвернути

Особливості безударного дриля електричного Vitals Master Um 1045HL:

 • висока надійність;
 • комплектуючі високої якості і підвищеної зносостійкості;
 • корпус виконаний з міцного пластику;
 • тривалий термін експлуатації;
 • низький рівень вібрації;
 • плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
 • зміна напрямку обертання шпинделя (реверс);
 • швидкозатискний патрон;
 • спеціальна гумова накладка на рукоятці;
 • фіксатор клавіші «On / Off»;
 • гачок для перенесення на поясному ремені;
 • наявність рівня на корпусі.
Написати відгук
Купити у наших дилерів