Дриль-шурупокрут електричний Vitals Master Us 1032MG Dual Speed Pro+

Артикул: 51492

  • 1 152. грн
  • Ціна: 972. грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Дриль-шурупокрут електричний Vitals Master Us 1032MG Dual Speed Pro+

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 300
Частота обертів холостого ходу, об/хв 0-500/0-1800
Патрон, мм 10
Максимальний діаметр свердління, мм
- сталь 10
- дерево 20
- камінь -
Регулювання швидкості +
Реверс +
Безключовий швидкозатискний патрон +
Габарити упаковки, мм 260х65х250
Вага нетто/брутто, кг 1,3/1,5
Робоча вага, кг 1,48

Опис шурупокрута електричного Vitals Master Us 1032MG Dual Speed Pro+

Електричний дриль-шурупокрут Us 1032MG Dual Speed Pro+ ТМ "Vitals" призначений для закручування та відкручування шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів, гайок і т. п., а також свердління отворів в металі та деревині.

Головна особливість даної моделі – висока якість комплектуючих, завдяки чому в рази збільшений термін експлуатації інструмента. Електричний дриль-шурупокрут забезпечений надійними електричним двигуном потужністю 300 Вт, клавішею вмикання/вимикання, а також шестеренчастим редуктором, всі деталі якого виготовлені з міцного, стійкого до зношування металу.

Що важливо, в електричному дрилі-шурупокруті Vitals Master Us 1032MG Dual Speed Pro+ конструкцією передбачена система плавного регулювання швидкості обертання шпинделя. Необхідна частота холостого ходу обирається силою натискання на кнопку живлення. Дана функція дозволяє акуратно починати свердлити отвір на мінімальній швидкості, після чого переходити на більш високу або максимальну швидкості. Таким чином, забезпечується ефективне і точне свердління отворів максимальним діаметром: у деревині – 20 мм, в сталі – 10 мм. Для освітлення робочої області використовується світлодіодне підсвічування.

Перевага цієї моделі над конкурентами – наявність двошвидкісного редуктора, який збільшує крутний момент. Вибір першого (0-500 об/хв) або другого (0-1800 об/хв) діапазонів швидкостей здійснюється за допомогою перемикача.

Щоб викручувати кріпильні вироби або витягувати затиснуте в матеріалі свердло (біту, насадку) використовується реверс. Необхідний напрямок обертання шпинделя встановлюється за допомогою перемикача, який розташований над клавішею вмикання.

Для закручування кріпильних виробів з необхідним зусиллям, уникаючи при цьому сточування шліців, зриву різьби та зношення змінних насадок конструкцією передбачена муфта-регулятор крутного моменту. Для надійної фіксації свердла, біти або насадки використовується швидкозатискний патрон.

Модель Us 1032MG Dual Speed Pro+ володіє оптимальним співвідношенням ваги до потужності. Таким чином, рука під час роботи втомлюватися не буде, а потужності буде достатньо для виконання більшості завдань. Спеціальна прогумована насадка на рукоятці забезпечує підвищений контроль над інструментом та унеможливлює прослизання руки користувача під час роботи в жарку погоду.

Комплектується електричний дриль-шурупокрут Vitals Master Us 1032MG Dual Speed Pro+ вугільними щітками та керівництвом з експлуатації, яке повністю відображає порядок експлуатації та обслуговування виробу. 

Розвернути

Особливості шурупокрута електричного Vitals Master Us 1032MG Dual Speed Pro+:

  • надійні електричний двигун, редуктор і клавіша “Вмикання/Вимикання”;
  • плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
  • швидкозатискний патрон;
  • прогумована рукоятка;
  • два режими роботи: режим роботи та режим дриля;
  • два діапазони швидкості обертання шпинделя;
  • підсвічування робочої області.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!