Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
1
Потужність, Вт
728
272
127
Кількість швидкостей
251
252
Функція удара
228
229
Тип патрона
230
800
Особливості
241
258
274
275
MAX швидкість, об/хв
273
Сортувати за:

Дрилі-шурупокрути мережеві Vitals™

Дриль-шурупокрут мережевий об'єднує в собі переваги відразу двох електроінструментів: мережевий електродрилі та звичайного акумуляторного шурупокрута.

З одного боку — цей інструмент зберігає всі можливості шурупокрута: свердління з плавним регулюванням швидкості від нуля до максимальних обертів двигуна, реверс обертання патрона для нарізування різьблення мітчиками і плашками, а головне — муфту-регулятор крутного моменту, абсолютно необхідну при роботі з набором біт для закручування і відкручування різьбових кріпильних виробів.

З іншого боку — мережеве електроживлення, характерне для дрилів, знімає всі обмеження по потужності електродвигуна і тривалості його роботи на одному комплекті акумуляторів без перезарядки. До того ж вага акумулятора нерідко перевищує вагу самого шурупокрута, тому мережевий шурупокрут набагато легше акумуляторного — це важливо при тривалій роботі. Крім того не можна скидати з рахунків ціновий фактор: хороший ємний акумулятор сам по собі коштує досить дорого, але ж до нього ще потрібно і електронне зарядний пристрій.

До переваг мережевих дрилів-шурупокрутів ТМ Vitals можна також віднести:

 • надійні електродвигун і редуктор;
 • швидкозатискний патрон;
 • обрезинену антифрикційну рукоятку;
 • два режими роботи муфти-регулятора: закручування (відкручування) з обмеженням крутного моменту і свердління з повним блокуванням храпового механізму.

Меншу мобільність і прив'язку мережевого шурупокрута до електророзетки можна було б віднести до недоліків його конструкції, але якщо робота ведеться у приміщенні, а саме так найчастіше і буває, то проблем з мережею не виникає, і ця обставина не робить будь-якого серйозного впливу на зручність роботи шурупокрутом.

Технічні характеристики мережевих дрилів-шуруповертів ТМ Vitals:

 1. Напруга живлення — 230 В, частота — 50 Гц.
 2. Потужність — 300 Вт.
 3. Частота обертів холостого ходу 0 - 1800 об / хв.
 4. Максимальний діаметр патрона — 10 мм.
 5. Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм, в сталі — 10 мм.
 6. Вага — 1,3 кг.

Відсутність обмеження по часу роботи від акумулятора дозволяє використовувати дриль-шурупокрут мережевий як електропривід для різних пристосувань, агрегатів і механізмів.

Якщо ви вже вибрали собі дриль-шурупокрут мережевий, купити його можна в одному з численних інтернет-магазинів або торгових точках наших дилерів. Адреси магазинів можна дізнатися на сторінці "Де купити" або при кліці на кнопку "Купити" в картці товару.

 • Даний шурупокрут електричний крім функції регулювання швидкості, також володіє реверсом, стабілізацією обертів під навантаженням, швидкозажимний патроном і швидкозмінними щітками.

 • Основними перевагами цього шурупокрута є:
  - плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
  - швидкозажимний патрон;
  - два режими роботи: режим шурупокрута та режим дрилі;
  - наявність підсвічування робочої області.

 • Гарантія на дрилі шурупокрути серії Master — 36 місяців, а на шурупокрути серії Professional — 60 місяців.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!