Фiльтр
1246 - 1586 грн Ціна
- грн
Сортувати за:

Набори ключів

Якісний набір ріжкових ключів завжди був, та й зараз залишається найнеобхіднішим із усіх видів комплектів гайкових ключів, незважаючи на наявність у продажу широкого асортименту різних інструментів для роботи з різьбовими з'єднаннями. Ріжковим ключем можна легко відкрутити або надійно закрутити практично будь-який різьбовий виріб із шестигранною або квадратною головкою. А якщо купити набір ріжкових ключів з тріскачкою, то справа піде відчутно швидше, оскільки вбудований в ключ храповий механізм дозволяє працювати без перестановки ключа.

Різновиди наборів ріжкових ключів

Професійні набори ріжкових ключів можуть включати до сорока й більше комбінованих інструментів різного розміру з кроком в один міліметр. Але такі набори мають високу вартість, чималу вагу і займають досить багато місця для зберігання, тому використовуються в основному в стаціонарних майстернях, де працює кілька майстрів одночасно. А ось набір ріжкових ключів для ремонту автомобіля, який зручно возити в багажнику, зазвичай складається з 5-8 ключів таких розмірів, що використовуються найчастіше. Такого легкого і компактного набору в більшості випадків більш ніж достатньо для ремонту або технічного обслуговування машини. Відповідно, і вартість набору ріжкових ключів з тріскачкою при цьому буде значно меншою.

Основні вимоги до гайкових ключів

Оскільки гайкові ріжкові ключі різного типу є одним із найпоширеніших видів інструменту, кожен набір гайкових ключів в Україні має відповідати вимогам якості та безпеки. Головними з цих вимог є:

  • міцність – повинні витримувати високі навантаження без поломок та деформацій;
  • зносостійкість – постійне тертя об кріпильні вироби не повинно знижувати довговічність інструменту, щоб не довелося знову думати про те, де купити набір гайкових ключів із тріскачкою;
  • стійкість до корозії – контакт із хімічно активними речовинами, наприклад, ПММ, розчинниками, миючими засобами, не повинен виводити ключі з ладу;
  • точність виготовлення – повинен бути забезпечений щільний контакт із кріпленням і в ріжковій, і в накидній частині;
  • безпечність та ергономічність – ключами має бути завжди зручно та безпечно працювати.

Переваги комбінованих ріжкових ключів Vitals™

  • Зважаючи на дуже високу якість виготовлення, ціна на набір ріжкових ключів із тріскачкою залишається цілком доступною.
  • У каталозі Vitals™ є набори ключів як із цільною, так і шарнірною накидною частиною, яка забезпечує можливість роботи в найскладніших місцях.
  • Ключі виготовлені з легованої сталі Cr-V («хром-ванадій»). Цей сплав характеризується високою міцністю, довговічністю та корозійною стійкістю.
  • Використання тріскачки з храповим механізмом на 72 зуба, виняткова геометрична точність виготовлення та ретельне полірування поверхонь роблять ключі безпечними та зручними для застосування.

Де придбати набір ключів Vitals™

Безперечно, оптимальним варіантом буде купити набір ріжкових ключів в інтернет-магазині. На будь-який набір ключів комбінованих гайкових храпових (8-19 мм) серії Vitals Master надається гарантія виробника. Доставлення покупки у Дніпро, Київ, Одесу, Львів, Харків тощо виконується кур'єрськими службами протягом 2-3 днів з дати оформлення замовлення.

Развернуть