Автомобільний інструмент

Автомобільний інструмент

Інструменти для автомобілів — Vitals™

Обслуговування та ремонт сучасних автомобілів зазвичай здійснюються кваліфікованими майстрами на СТО, які мають весь необхідний автоінструмент та спеціальне обладнання. Але багато робіт цілком може виконати й сам власник машини, особливо якщо автомобільної майстерні поблизу немає, а автолюбитель заздалегідь подбав про те, щоб купити інструменти для автомобіля.

Навіщо потрібний спеціальний автомобільний інструмент

Звичайні слюсарні інструменти зовсім не завжди бувають доречними, зручними та безпечними для операцій із автомобільною технікою. Втім, спеціально розроблений автомобільний інструмент допоможе вам зробити все правильно і докласти найменших зусиль, до того ж він збереже ваше здоров'я та час. Тому і автомеханікам, і автолюбителям дуже важливо поставитися до вибору максимально відповідально та придбати найкращий професійний автоінструмент для ремонту.

Різновиди автомобільного інструменту

Асортимент автоінструментів у різних виробників дуже схожий, тому під час вибору насамперед слід орієнтуватися на гарну репутацію виробника. Одним із найбільш міцних та надійних є металевий інструмент, який пропонує каталог автоінструменту vitals. Це наступний асортимент:

• набори універсальних інструментів для роботи з різьбовими з'єднаннями;

• набори типових інструментів, торцевих головок, гайкових ключів;

• набори спеціалізованих інструментів

• окремі інструменти;

• ремонтні комплекти для ряду металевих інструментів.

Vitals пропонує купити автоінструмент в Україні здебільшого в вигляді універсальних наборів у зручних кейсах з ударостійкого пластику, які містять велику кількість деталей з інструментальних сталей різних марок. А якщо такий набір вже є, але бажане розширити його можливості, можна купити додатково невеликі спеціалізовані набори в блістерах або в пластикових пакованнях, а також окремі інструменти, наприклад, гайкові ключі або тріскачки.

Застосування автомобільних інструментів Vitals

Поряд із іншим ручним інструментом Vitals, автомобільний інструмент завдяки своїй універсальності, надійності та ергономічності знаходить широке застосування в різних сферах діяльності:

• технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів;

• ремонт та регулювання сільськогосподарської техніки;

• монтаж електротехнічного обладнання та будівельних конструкцій;

• використання у виробництві нових технічних виробів;

• ремонт дрібної та великої побутової техніки;

• незамінний у роботі будь-якої майстерні;

• чудовий варіант для автолюбителів та домашніх умільців.

Які вигоди дає інтернет магазин інструменту для авто

Хоча придбати набори або окремі автоінструменти можна в автомагазинах та на численних інструментальних ринках, все ж таки найкращий вибір автоінструменту для автослюсаря, гарантію якості та нижчу вартість може надати лише інтернет-магазин. Дійсно, вартість інструментів для авто в інтернеті відчутно нижча, ніж у торгових точках. А доставка кур'єрською службою до таких міст України як Харків, Київ, Одеса, Дніпро та інших займає всього до двох діб із дати замовлення. Купити якісний ручний інструмент для автомобілів на нашому сайті також можна дуже швидко — достатньо перейти за посиланням «купити» і заповнити форму замовлення. Або можна безкоштовно зателефонувати на вказаний на сайті номер гарячої лінії, кваліфіковані фахівці проконсультують вас щодо запитання, де купити інструмент для автомобілів.