0 800 301 400
безкоштовно по Україні
Завантажити прайс

Vitals придбав пульсоксиметр для малюків

 

Щорічно напередодні новорічних свят команда Vitals збирає певну суму від продажів і передає на благодійність. Це вже стало доброю традицією, яку підтримують усі співробітники компанії.

Минулого року на зібрані гроші були закуплені дорогі ліки для відділення дитячої онкохірургії Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні. Цього року вирішили допомогти з обладнанням Центру матері та дитини ім. М. Руднєва.

Завдяки участі колективу цього разу було зібрано 45.000 грн. Ці кошти були спрямовані на придбання пульсоксиметра Masimo SET®.

Цей життєво важливий прилад незамінний у неонатологічній реанімації, в операційному і в післяопераційному моніторингу важких пацієнтів-новонароджених, коли традиційні методики діагностики не дають об’єктивних результатів.

Днями співробітники компанії передали пульсоксиметр у відділення інтенсивної терапії новонароджених. Через це відділення за рік проходить понад 500 пацієнтів-немовлят, що з’явилися на світ раніше визначеного терміну і які потребують особливого догляду й лікування.

Лікарі відділення на чолі з завідувачем Олександром Буяльським були дуже раді такому подарунку й щиро вдячні колективу Vitals. «Це дуже важливо, коли в наш час люди небайдужі до долі наймаленьких пацієнтів, – коментує Олександр Станіславович. – Тому що, від того, наскільки якісно ми зараз подбаємо про їхнє здоров’я, залежить усе їх майбутнє життя».

Детальніше : Facebook