0 800 301 400
безкоштовно по Україні
акция VITALS

Про компанію

 

Хто ми?

Vitals Aqua™ це відгалуження торгової марки Vitals, яка представлена на ринку електроінструментами, садово-парковою технікою та іншою продукцією. Насосне обладнання Vitals Aqua™ сертифіковано і неодноразово визначалося одним із найкращих в Україні.

 

Чому клієнти обирають Vitals Aqua™?

Широкий асортиментний ряд. У наших каталогах представлено насосне обладнання різної потужності та комплектації. Ви можете підібрати продукцію, яка буде повністю відповідати вашим потребам та фінансовим можливостям. Наша продукція розробляється на основі ваших потреб. В нашій компанії працюють професійні соціологи і маркетологи, які з'ясовують запити рядового споживача, тому першим етапом роботи над продукцією є аналіз. У нас відсутнє непотрібне обладнання. Висока якість виготовлення та складання дозволяє нашим клієнтам користуватися цією продукцією тривалий термін.

 

Як ми працюємо?

Для створення продукції ми використовуємо інноваційні технології, які впроваджуємо у виробництво. Ми не лише запускаємо продукцію у серійне виробництво, але і здійснюємо багатоступінчастий контроль якості. Після остаточного складання продукція не надходить у продаж, а підлягає тестуванню. У більшості випадків продукція проходить тестування, але якщо ми не вважаємо її якісної, то вона направляється на доопрацювання. В результаті всього цього наші користувачі купують насосне обладнання, яке крім двох років гарантії має досить тривалий експлуатаційний термін.