0 800 301 400
безкоштовно по Україні
Завантажити прайс

Про компанію

 

Хто ми?

Vitals™ вже давно завоювала на ринку репутацію компанії, яка представляє виключно якісну продукцію, серед якої садово-паркова техніка, електроінструмент, зварювальне обладнання, промислові обігрівачі та ще безліч позицій. Асортимент, який пропонує компанія, постійно розширюється. Цьому допомагають новітні дослідження і розробки.

 

Чому клієнти обирають Vitals™?

Контроль якості комплектуючих здійснюється нами постійно. Ми випускаємо на ринок тільки вдосконалену продукцію, яка не підведе вас і ваших близьких. Науково-дослідні розробки дозволяють розширювати асортимент продукції. Завдяки цьому наші клієнти мають можливість вибору. Адекватна цінова політика завжди радувала наших клієнтів. У нас можна вибрати якісний інструмент, який залишить ваш гаманець цілим. Своєчасне сервісне обслуговування дозволяє нашим клієнтам не турбуватися про поломки.

 

Історія  Vitals™

Свою діяльність ми розпочали в 1993 році, коли видатному інженеру Отто Хиршбахеру прийшла думка орендувати кілька заводів, які простоюють, обладнати їх новітніми верстатами німецького виробництва та найняти висококваліфікованих латвійських і німецьких інженерів. Починаючи з 1995 року торгова марка починає своє існування, а вже за 3 роки вона змогла завоювати ринок Східної Європи.

 

Завдання торгової марки Vitals™

Ми орієнтовані не лише на забезпечення споживачів якісними товарами, але й на впровадження нових технологій у наше спільне дітище.